Amouranth Kendisine Saygı Duymadığını Söyleyen Yetişkin Film Yıldızı Yayıncıyı Boksa Davet Etti

Eski yetişkin film yıldızı Adriana Chechik ve Twitch’in en olaylı ismi Amouranth arasında sular durulmuyor. Chechik’in Amouranth’a saygı duymadığını açıklamasının ardından Amouranth tarafından boks maçına davet edildi!

Yalnızca Twitch’te 6 milyondan fazla takipçisi olan, haliyle platformun en ünlü isimlerinden olan Amouranth’tan ise Chechik’e yanıt gecikmedi.

Twitch’in bir diğer ünlü ismi xQc’nin ikili arasındaki dramayı yorumladığı bir videonun altına yorum yapan Amouranth ‘onunla cidden hiçbir kötü etkileşimim olmadı. bir şeyler için davetiye isterken gayet nazik davranıyor. AVN’de de onunla konuşmadım çünkü onu görmedim’ dedi.

Ve Chechik’i boks ringinde kozlarını paylaşmaya davet etti!

‘İlk burada söyleyeceğim: Ona ringde meydan okuyacağım, beni dışarıda yakala, buna ne dersin?’ ifadelerini kullanan Amouranth bu anlaşmazlığı cidden boksla mı çözecek bilinmez.

Adriana Chechik’ten ise Amouranth’a yanıt gecikmedi.

‘Bu kız nasıl yakın zamanda sırtını kırmış birini boks maçına davet edecek kadar aptal olabilir ki? Büyü ve bir kadın ol, ondan sonra konuşalım.’ şeklinde konuşan Chechik’in yanıtı böyleyken Amouranth cephesinden henüz karşılık gelmiş değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir