Güzel oyuncunun lüks istekleri bardağı taşırdı! Devrim Özkan ve Torreira’nın destansı aşkı kavgalarla son buldu

Süper Lig devi Galatasaray’ın yıldızı Lucas Torreira ve sevgilisi Devrim Özkan‘ın dillere destan aşkı sona erdi. Güzel oyuncunun lüks istekleri ünlü oyuncuyu madddi sıkıntıya soktuğu ve ikilinin bu yzüden büyük kavga ettikleri söyleniyor.

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

Torreira, bir süredir ünlü oyuncu Devrim Özkan ile aşk yaşıyordu. Yılbaşını birlikte geçiren ikili, günler önce Ege’de küçük bir tatil yapmıştı. Birkaç gün önce birbirleriyle ilgili sevgi dolu mesajlar paylaşan ikilinin, Instagram’da birbirini takipten çıkması şaşkınlık yaratmıştı. Hem Torreira hem de Devrim Özkan, birlikte çekilen fotoğraflarını da profillerinden kaldırmıştı.

BÜYÜK AŞK KAVGAYLA BİTTİ

Aramızda Kalmasın programının sunucusu Müge Dağıstanlı’nın haberine göre, Özkan ve Torreira aşkının kavga ile sona erdi. İddiaya göre Torreira’nın rezidansında sabaha karşı bağırış ve kavga sesleri herkesi ayağa kaldırdı. Devrim Özkan’ın lüks ve sonu gelmeyen istekleri futbolcuyu zora soktu.

LÜKS İSTEKLER KRİZ ÇIKARDI

400 bin dolarlık saat, marka ayakkabı ve çanta gibi istekleri derken Torreira’nın harcamalarının 3 milyon TL’yi buldu. Torreira’nın takımdan alacağı ücrette aksamalar olunca para sıkıntısı yaşandı.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir