Kassam Tugaylarından İsrail’e peş peşe darbeler!

Soykırımın 103. gününde, El Kassam Tugaylarından gelen en önemli yazılı açıklamalar:

El Kassam Mücahidleri, Han Yunus şehrinin güneyindeki El Batn el Samin bölgesinde Siyonist Merkvah tankını ve D9 askeri buldozerini “El-Yassin 105” tanksavar füzeleri ile hedef almayı başardı.

El Kassam Mücahidleri, Han Yunus şehrinin güneyindeki El Batn El Samin bölgesinde Siyonist piyade kuvvetlerini anti-personel füzeyle hedef alıp makineli tüfeklerle çatışmayı başardılar, gücün tüm üyeleri öldürüldü veya yaralandı.

El Kassam Tugayları, Gazze Şeridi’nin kuzeyindeki Cebaliye’nin doğusunda Siyonist bir asker aracı “El-Yassin 105” füzesiyle hedef aldı.

Mücahitlerimiz Gazze Şeridi’nin ortasındaki Maghazi kampındaki çatışma alanlarından döndükten sonra, Kudüs Tugayları ile ortak bir görev yürütmenin yanı sıra 6 Siyonist Merkvah tankı ve bir asker taşıyıcısının imha edildiğini doğruladılar. Bu sırada Siyonist buldozeri anti-tank cihazı ile imha ettiler, ayrıca mücahitlerimiz birkaç bina içerisinde saklanan 4 Siyonist askeri kesken nişancinin ateşiyle hedef aldı ve başka bir binada 7 kişilik özel kuvveti TBG mermisi ile hedef alarak sıfır mesafeden imha ettiler. Bir caminin içine saklanan başka bir işgal gücü anti-personel cihazı “Radiya” ile hedef alındı, sonra da gücünün işi bitirildi ve çok sayıda ağır kalibreli havan mermisi ile saldırı bölgelerindeki düşman yoğunlaşmalarını yok ettiler.

El Kassam Tugayları, Gazze Şehri’nin El Tuffah mahallesinin doğusundaki Cabal el-Rayes’te “El-Yassin 105” füzesi ile Siyonist istihkam birliği taşıyıcısını tamamen imha etti.

El Kassam Mücahidleri, Gazze şehrinin kuzeybatısındaki Karama mahallesindeki bir evin içinde özel bir Siyonist kuvveti pusuya düşürdü ve onları hedef alarak bir anti-personel cihazını patlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir