Mayonezle saçlarınıza bakım yapın! Saçları hızlı uzatan etkili yöntem

Mayonez maskeleri saçlarınızın daha iyi uzamasına yardımcı olur. Mayonez maskeleri saçlarınızı güçlendirir ve kırılmasını zorlaştırır.

Saçınızı doğal bir şekilde yumuşatmanın bir yolunu arıyorsanız bu maskeler idealdir. Mayonezli saç maskeleri her kıvırcık saçlı kadının rüyasını gerçeğe dönüştürür.

Size belirgin bukleler kazandırır. Mayonez aynı zamanda sirke de içerdiğinden kepekten kurtulmanıza yardımcı olur. Saç renginizi korumanın da mükemmel bir yoludur.

Yumurta ve Mayonez Protein Maskesi

Yarım su bardağı mayonez, 1 yumurta, 1 yemek kaşığı bala ihtiyacınız var. Yumurtayı çırpın ve mayonez ve balla karıştırın. Saçınıza uygulayın ve 20-30 dakika bekletin.

Hindistan Cevizi Yağı ve Mayonez Maskesi Yarım su bardağı mayonez, 2 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı, 1 yemek kaşığı bal. Nemlendirici ve besleyici bir maske için mayonez, hindistancevizi yağı ve balı birleştirin. 30 dakika saçınızda bekletin ve durulayın.

Daha iyi emilim için bu maskeleri daima nemli saça uygulayın. Etkisini arttırmak için maskeli saçınızı bir bone ile sarın. Saçınızda kalabilecek kalıntıları önlemek için maskeleri ılık suyla iyice durulayın.

Her zamanki şampuanınızı sülfatsız bir şampuanla değiştirin. Böylelikle saçınızın zamanla daha iyi hale geldiğini göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir