Sakarya’da komiser ailesini katletti

Sakarya’da komiser olarak görev yapan İlker Tarık Ünal (50), boşanma aşamasındaki eşi Nesrin Ünal (46) ile kızı Ayşegül Oğuz’u (30) tabancasıyla öldürüp, intihar etti. Olayda, araya girmeye çalışan komiserin annesi de yaralandı.

DHA’nın haberine göre olay, saat 12.30 sıralarında Serdivan ilçesi Kemalpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde komiser olarak görev yapan İlker Tarık Ünal, yaklaşık 1 aydır boşanma aşamasında olduğu, ayrı yaşadığı eşi Nesrin Ünal ile görüşmek için evlerinde buluştu. İlker Tarık Ünal görüşme sırasında, tabancasıyla eşi Nesrin Ünal ve kızı Ayşegül Oğuz ile araya girmeye çalışan ismi öğrenilemeyen kendi annesini vurdu. İlker Tarık Ünal daha sonra aynı silahla intihar etti.

Silah seslerini duyan komşularının ihbarı üzerine adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde İlker Tarık Ünal ve kızı Ayşegül Oğuz’un hayatını kaybettiği belirlendi. İlk müdahalelerinin ardından Nesrin Ünal ile İlker Tarık Ünal’ın annesi Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak Nesrin Ünal da doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. İlker Tarık Ünal’ın annesinin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir